GÜVENLI   ALIŞVERIŞ

tablo-dunyasi.com' da Güvenli Alışveriş

tablo-dunyasi.com'dan alışveriş yaparken endişe etmenize gerek yok.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.

SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı Güvenliği

tablo-dunyasi.com' kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en iyi teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da her zaman yardımınıza hazır!

tablo-dunyasi.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kesinlikle kayıt etmez ve hiçbir şekilde saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur.

 

SSL Güvenlik Sertifikası
tablo-dunyasi.com', bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

tablo-dunyasi.com'’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.