TESLIMAT VE IADE

Teslimat ve Iade Şartları
MADDE-1

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI:

MODERN ATILIM EL SANATLARI, TURİZM,GIDA, TEKSTİL, ULAŞIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.
ALICI:

MODERN ATILIM EL SANATLARI, TURİZM,GIDA, TEKSTİL, ULAŞIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ’ne ait www.tablo-dunyasi.com sitesinden el sanatı satın alan kullanıcılar.

 

MADDE-2

İş bu sözleşmenin konusu, alıcının, satıcıya ait www.tablo-duyasi.com sitesinden, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen el sanatının teslimi ve iadesi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışta konu el sanatı temel nitelikleri, satış fiyatları ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu el sanatı ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri teyit ettiğini ve sonrasında el sanatını sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

 

MADDE-3

Ürün Teslimi ve iade koşulları : Sadece www.tablo-dunyasi.com adresi üzerinden el sanatı satın alan müşterilerimiz için geçerlidir.

Ürün Teslimi

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz hizmet paketi, ödeme ve alan adı ve sunucu bilgileri belirli olduktan ve satış bedelinin hesabımıza yatırılmış olduğunu gördükten sonra; 1 ile 10 iş günü içerisinde kargoya verilme hazırlığı yapılacaktır. TESLİM SÜRELERİ : Yurt içide azami 30 gün ve yurt dışında, azami 90 gündür. Eğer, Alıcının Kargo hizmeti ile ilgili , her hangi bir talep ve geliştirme istekleri varsa bunlar firmamız tarafından, tarafların taleplerini detaylandıran bir protokol ile sözleşmeye çevrilecektir. Sözleşme imzalandığı andan itibaren, yahut sözleşme sonrası ve özel teklif sonrası yapılacak ; iş kabulü, ödeme, ve site ile ililgi yapılan tüm işlemler hazırlanan satış sözleşmesinin şart ve koşullarına göre belirlenecektir. Mail yoluyla yapılan tüm yazışmalar gerektiği noktada taraflar arasındaki protokole dahil edilecektir.

 
MADDE-4 İADE ŞARTLARI

Eğer satıcı, satış ve ürün teslimatlarında üzerini düşen görevleri tam olarak yerine getirmiş ise; Alıcı, cayma hakkı kullanamaz ve iade edemez.

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız el sanatı ile ilgili yaşayabileceğiniz paketleme ve kargodan kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve koli sıgortası yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın alınan el sanatının iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Satın aldığınız el sanatında www.tablo-dunyasi.com web sayfamızda belirtilen özellikleri ve nitelikleri taşımadığı durumlarda iade gerçekleştirebilecektir.

Alıcı, Kargodan aldığı paketi hemen kontrol etmiş ve tesbit ettiği her hangi bir sorunu, hasarı fotoğraf ve zabıt tutarak sıgortaya ıspatımızı temin etmiş ise iade gerçekleştirebilecektir.

Kargonun belirtilen azami teslim süresi içinde hedefine ulaşmamış olması durumunda Alıcı, satıcıya durumu bildirecektir. Satıcı, kargonun alıcı adresinde imzalanmış olan teslim tutanağını fotğrafını alıcıya göndererek kargonun ulaştığını ıspat ettiği zaman Alıcının cayma hakkı ortadan kalkar.